Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Ponúkame na prenájom plne zrekonštruovaný, západne orientovaný nezariadený byt na 1. poschodí udržiavaného bytového domu v bočnej ulici pár krokov od parku a zastávky električky, pár minút chôdze od parku Grébovka a cyklotrasy pozdĺž riečky Botič. Byt sa nachádza v mieste s bohatou občianskou vybavenosťou a rýchlym dosahom centra: 5 minút jazdy vlakom je vzdialená Hlavná stanica, cesta električkou na Václavské námestie zaberie štvrť hodiny. V dochádzkovej vzdialenosti sú kaviarne, reštaurácie, supermarket, poliklinika, tenisová hala, zimný štadión a psie ihrisko.

Byt tvorí 1 spálňa, obývacia izba s kuchynským kútom a jedálňou, kúpeľňa so sprchovacím kútom, oddelené toalety, úložná komora a vstupná chodba so vstavanými úložnými priestormi.

Masívne dubové doskové podlahy, repasované špaletové okná s trojsklami, pôvodné kazetové dvere so sklenenými výplňami, plynový kotol, práčka, pivnica. Poplatky za spoločné služby a vodu: 700 Kč mesačne pre 1 osobu. K dispozícii od januára 2020 (príp. skôr). Byt je na prenájom ponúkaný nezariadený.

Pôdorys nehnuteľnosti

 • Pôdorys nehnuteľnosti 1

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  54 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  34192

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.