Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, Štúdio

Ponúkame na prenájom tichú, kompletne zrekonštruovanú, zariadenú garsónku na zvýšenom prízemí plne zrenovovaného bytového domu so zachovanými pôvodnými prvkami a spoločnou záhradou. Budova stojí v kľudnej ulici na pomedzí Vinohradov a Žižkova, v rezidenčnej lokalite v tesnej blízkosti Riegrových sadov, s plnou občianskou vybavenosťou v okolí a veľmi rýchlou dostupnosťou do centra - 5 minút k stanici metra Hlavní nádraží. Neďaleko domu sa tiež nachádza Rajská záhrada - viacúčelový oddychový, športový a zábavný park so záhradou.

Slnečný byt tvorí obývacia izba s vybavenou kuchynkou a poschodím na spanie, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou a vstupná chodba.

Vysoké stropy, drevené podlahy, dlažba, bezpečnostné dvere, centrálne kúrenie, práčka, TV. Nájomcom je k dispozícii spoločná záhrada s grilom vo vnútrobloku budovy. Poplatky za spoločné služby, vodu a kúrenie: cca 1400 Kč mesačne. Elektrina sa hradí zvlášť.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  21 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  34193

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.