Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Ponúkame na prenájom renovovaný byt so zachovanými pôvodnými prvkami na 3. poschodí kompletne zrekonštruovaného bytového domu s novým výťahom a pôsobivými vstupnými priestormi. Budova stojí vo finančnom a obchodnom centre mesta a je veľmi ľahko dostupná MHD - pár krokov od staníc metra Národní třída (trasa B) a Můstek (trasy A, B) a zastávok električiek. Výhodou je tiež široké spektrum služieb dostupných v blízkom okolí a v neďalekom obchodnom centre Quadrio.

Byt má obývaciu izbu s jedálňou a plne vybavenou kuchyňou, 2 spálne - jednu s výhľadom do ulice a jednu do dvora, ďalej kúpeľňu s vaňou, samostatnou toaletu a veľkú vstupnú halu.

Vzdušné miestnosti, vysoké stropy, veľké okná, parkety, dlažba, dvojkrídlové dvere, plynový kotol, videotelefón, pivnica. Poplatky za spoločné služby a spotrebu vody: cca 1800 Kč pre 2 osoby. Plyn a elektrina sa platia zvlášť.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  89 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  34266

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.