Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 1 izbový

Ponúkame na prenájom zrekonštruovanú zariadenú garsónku s výhľadom na Pinkasova synagógu a Starý židovský cintorín, situovanú na 1. poschodí renovovaného historického domu, ktorý prešiel kompletnou nákladnou rekonštrukciou s dôrazom na zachovanie pôvodných architektonických detailov. Dom stojí v prestížnej historickej lokalite v tesnej blízkosti Parížskej ulice, Staromestského námestia, nábrežia Vltavy a stanice metra Staromestská.

Interiér tvorí obývacia izba s jedálenským priestorom, vyklápacou posteľou, vstavaným poschodím na spanie a krásnym výhľadom, plne vybavený kuchynský kút, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou a vstupná chodba so vstavanými skriňami a úložnými priestormi.

Vysoké stropy, veľké okná, parkety, dlažba, vstavané úložné priestory, elektrické vykurovanie, indukčná varná doska, TV. Poplatky za spoločné služby a spotrebu vody: cca 1300 Kč mesačne. Spotreba energií sa hradí zvlášť.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  37 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  34267

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.