Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Byt na Ořechovke. Ponúkame na prenájom byt s pracovňou a priamym prístupom do spoločnej záhrady, situovaný na prízemí zrekonštruovanej vily v prestížnej pražskej štvrti Ořechovka. Kľudná rezidenčné lokalita plná zelene, s rýchlou dostupnosťou do centra, na letisko a do medzinárodných škôl, v blízkom dosahu Pražského hradu a staníc metra Dejvická a Hradčanská s plnou vybavenosťou v bezprostrednom okolí.
Byt má obývaciu izba s jedálňou, plne vybavenou kuchyňou a prístupom na terasu a spoločnú záhradu, veľkú spálňu s en-suite kúpeľňou (sprchovací kút, toaleta), ďalej pracovňu (príp. spálňu pre hostí), 2 šatníky a technické zázemie.

Parkety, dlažba, bezpečnostné vstupné dvere, plynový kotol, kuchynské spotrebiče Küppersbusch, umývačka, mikrovlnná rúra, alarm, pivnica. Záloha na poplatky za spoločné služby, vodu, alarm a internet: 800 Kč / osoba / mesiac. Plyn a elektrina budú prevedené na nájomcu.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  86 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  34292

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.