Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, Štúdio

Ponúkame na prenájom novú garsónku s balkónom, situovanú na 1. poschodí Rezidencie Malvazinky, novostavby bytového domu s výťahom a podzemným parkovaním. Dom stojí v pokojnej rezidenčnej časti Prahy 5 s množstvom zelene v okolí, neďaleko parku Košíře, v lokalite s rýchlou dostupnosťou do centra a k občianskej vybavenosti. V pešom dosahu je stanica metra Radlická, pár zastávok je to autobusom k stanici metra Anděl a obchodne zábavného parku Anděl / Nový Smíchov. V blízkom dosahu sa nachádza aj Francúzske lýceum.

Interiér tvorí obývacia izba / spálňa s plne vybavenou kuchyňou a balkónom s výhľadom do zelene vnútrobloku, kúpeľňa s veľkým sprchovacím kútom a toaletou, walk-in šatník / úložná komora a vstupná hala so vstavanými skriňami.

Vinylové podlahy, dlažba, bezpečnostné vstupné dvere, elektricky ovládané predokenné rolety, indukčná varná doska, umývačka, videotelefón, kolkáreň / kočikáreň, vstup do budovy na čip. Možnosť prenájmu garážového státia za 1500 Kč mesačne. Záloha na spoločné služby, vodu a vykurovanie: 2000 Kč mesačne. Elektrina sa platí zvlášť.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Podlahová plocha
  40 m²
 • Balkón
  8 m²
 • Celková plocha
  48 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  34327

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.