Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Ponúkame na prenájom elegantný, kompletne zrenovovaný a zariadený dizajnový byt na 3. poschodí historickej budovy s výťahom v kľudnej ulici na pomedzí Žižkova a Vinohradov, pár minút chôdze od staníc metra Jiřího z Poděbrad a Flora a nákupného centra Atrium Flora. Rezidenčná lokalita s veľmi rýchlym spojením do centra a plnou občianskou vybavenosťou v bezprostrednom okolí, v pešom dosahu parku Parukářka a Riegrových sadov.

Byt tvorí obývacia izba s plne vybavenou kuchyňou a jedálňou, 1 spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, walk-in šatník a vstupná hala.

Kvalitné vybavenie a prevedenie, drevené podlahy, dlažba, dostatok úložných priestorov, plynový kotol, práčka, umývačka, mikrovlnná rúra, kávovar, TV. Poplatky za spoločné domové služby a vodu: 1000 Kč / osoba / mesiac. Záloha na plyn: 2000 Kč / mesiac. Elektrina bude prevedená na nájomcu. K dispozícii od 15. januára 2020.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  50 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  34332

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.