Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený byt s terasou na prízemí moderného komplexu Rezidenční park Baarova s ​​24/7 recepciou a bezpečnosťou, parkom, detským ihriskom a podzemným parkovaním. Rezidencia sa nachádza na okraji kľudnej zástavby v Prahe Michli, v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou, v bezprostrednej blízkosti multifunkčných centier BB Centrum a Brumlovka, s autobusovými spojmi ku staniciam metra Budějovická a Pankrác s rýchlou dostupnosťou do centra.

Interiér bytu tvorí obývacia izba s plne vybavenou kuchyňou a jedálenským priestorom, 2 samostatné spálne - jedna so vstavanými skriňami, ďalej priľahlá chodba so vstavanými skriňami, kúpeľňa (vaňa, 2 umývadlá, toaleta, bidet), technická komora, samostatná toaleta pre hostí a vstupná hala so vstavanými skriňami. Terasa je prístupná zo všetkých hlavných miestností.

Kvalitné vybavenie, parkety, dlažba, bezpečnostné vstupné dvere, vstavané úložné priestory, predokenné rolety, centrálne kúrenie, práčka, sušička, umývačka, indukčná varná doska, mikrovlnná rúra, vinotéka, TV, domáce kino, alarm, záhradný nábytok, pivnica (5, 4m2), vstupy do budovy na čip, kočikáreň / kolkáreň. V cene je zahrnuté 1 garážové státie. Mesačné preddavky na spoločné služby, kúrenie a spotrebu vody: 5216 Kč. Elektrina sa hradí zvlášť. K dispozícii od 1. apríla 2020 (príp. skôr).

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Podlahová plocha
  82 m²
 • Terasa
  16 m²
 • Celková plocha
  98 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  34499

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.