Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Rodinný dom, 3 izbový

Ponúkame na prenájom polovicu dvojdomu situovaného na začiatku najväčšej bratislavskej mestskej časti Podunajské Biskupice. Tento nadštandardný, klimatizovaný a kompletne zariadený dvojpodlažný mezonet v novostavbe rodinného domu ponúka vďaka juhozápadnej orientácii a bezúdržbovej záhradke príjemné mestské bývanie s pocitom maximálneho súkromia. Plná občianska vybavenosť v blízkom okolí, výborné dopravné napojenie na diaľničný obchvat a dostupnosť MHD (trolejbus, autobus) či blízkosť miest na oddych a rekreáciu v okolí rieky Malý Dunaj, dunajskej hrádze a Vrakunského lesoparku.

Spodné podlažie tvorí otvorený spoločenský priestor pozostávajúci z obývacej izby s jedálenskou časťou a plne vybavenou kuchyňou so vstupom na slnečnú zimnú terasu (14,95 m2) a upravenú záhradku (63 m2), šatníku, toalety pre hostí s technickým zázemím a vstupnej chodby. Na vrchnom podlaží sa nachádza hlavná spálňa s balkónom (3,96 m2) a walk-in šatníkom, ďalšia spálňa a kúpeľňa s detailne spracovaným nábytkom na mieru a vlastným oknom (vaňa, toaleta, pračka).

Interiér zahŕňa bezpečnostné vstupné dvere, veľkoformátovú dlažbu, drevené podlahy zn. Merbau, dizajnové interiérové dvere v atypickom rozmere po strop s magnetickým uzatváraním a nábytok na mieru, veľkoplošné okná, koženú sedaciu súpravu, TV. Nadštandardné vybavenie zahŕňa podlahové vykurovanie a klimatizáciu vo všetkých izbách. V drevenej kuchynskej linke s vysokým leskom a žulovým obkladom sú zabudované spotrebiče Bosch (indukčná varná doska, digestor, teplovzdušná rúra, chladnička, mraznička, umývačka riadu). V jedálenskej časti je aj vinotéka zn. Hyundai.

Nehnuteľnosť má vlastné tepelné čerpadlo, disponuje dvojzónovým alarmom a videovrátnikom. Záhrada je vybavená robotickou kosačkou s kultivátorom a zavlažovacím systémom. K polovici dvojdomu prináležia 2 vonkajšie parkovacie státia v uzavretom dvore.

Interiér 90,36 m2, zimná terasa 14,95 m2, záhrada 63 m2.

Mesačné platby: nájomné 1100 EUR + energie a služby 160 EUR.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Podlahová plocha
  90 m²
 • Terasa
  15 m²
 • Balkón
  4 m²
 • Úžitková plocha
  109 m²
 • Zastavaná plocha
  60 m²
 • Záhrada
  63 m²
 • Pozemok
  123 m²
 • Parkovanie
  2 vonkajšie parkovacie miesta
 • PENB
  A
 • Referenčné číslo
  35434

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie rodinné domy v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.