1,5-izbový byt s balkónom a parkovacím státím v druhej fáze pokračovania úspešného projektu vyhľadávaných 4 podlažných komorných bytových domov RAJKA PARK, poskytujúceho vysnívané bývanie v peknej prírode s vynikajúcou dostupnosťou do centra Bratislavy.
1,5-izbový byt s balkónom a parkovacím státím v druhej fáze pokračovania úspešného projektu vyhľadávaných 4 podlažných komorných bytových domov RAJKA PARK, poskytujúceho vysnívané bývanie v peknej prírode s vynikajúcou dostupnosťou do centra Bratislavy.
Plánované dokončenie 1Q 2020
Pre kompletný zoznam bytov kontaktujte našu kanceláriu.
Tento pekne slnečný byt na 3. poschodí je orientovaný na juhozápad, bude mať obývaciu izbu spolu s jedálňou a prípravou na kuchyňu, s východom na terasu a záhradku, spálňu, vstupnú halu a kúpeľňu s toaletou.
Obklady, dlažby, sanita aj interiérové dvere sú zahrnuté v cene a môžete si vybrať zo širokej ponuky typov a farieb. Kúrenie bude vlastným plynovým kotlom a môže byť podľa dohody radiátormi alebo podlahové. Bytový dom je vo výstavbe z najmodernejších materiálov spĺňajúcich prísne nároky na tepelnú izoláciu budovy čo zabezpečuje vysoký energetický štandard a tým aj nízke náklady na energie. Ku každému bytu je nutné dokúpiť parkovacie státie za 2.000,- EUR
Rýchlo sa rozvíjajúca obec Rajka sa nachádza len 2 km od Bratislavy a približne 20 minút autom do centra alebo 12 minút vlakom na stanicu v Petržalke. Zároveň je vsadená do chránenej krajinnej oblasti Natura 2000, čo zabezpečí príjemný oddych a športové vyžitie v krásnej prírode. V blízkom dosahu autom je aj golfové ihrisko a wellness v Dunakiliti alebo termálne zážitkové kúpele v Mosonmagyaróvári. V pešej dostupnosti bytového domu je autobusová zastávka MHD a vlaková stanica, aj Slovákmi obľúbená a vyhľadávaná csárda. V obci je plná občianska vybavenosť, niekoľko obchodov, reštaurácií, materská a základná škola, lekár, zubná ambulancia a lekáreň.
Interiér 38,16 m2, Balkón 4,20 m2