Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 1 izbový

Útulný 1-izbový byt situovaný na 9. poschodí bytového domu v príjemnom okolí na okraji Petržalky, na Krásnohorskej ulici, v blízkosti hrádze a Draždiaku.

Vstup do bytu je z uzavretej chodby, spoločnej iba pre 3 byty, na ktorej je umiestnený šatník a botník. Samotný byt sa skladá zo vstupnej chodby, obytnej izby so sedacou súpravou a posteľou, samostatnej plne vybavenej kuchyne s jedálenským stolom a kúpeľne so sprchovým kútom a práčkou. K štandardnému vybaveniu bytu patria plastové okná.

Lokalita je plne vybavená supermarketmi (Lidl, Billa, Tesco Expres), v okolí sa nachádza aj kostol, nemocnica a reštaurácie. Parkovanie pred bytovým domom.

Interiér 37 m2

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Celková plocha
  37 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  33370

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.