Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Príjemný 2-izbový apartmán v nadštandardnej novostavbe Melrose s hotelovým programom, reštauráciou, fitness centrom, recepciou či bazénom. Okolie tichej časti Petržalky disponuje množstvom služieb a rýchlym prístupom do centra.

Dispozíciu tvorí obývacia izba s jedálenskou časťou, malá kuchynská linka v predsieni, spálňa so vstavaným šatníkom, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.
Apartmán je vybavený kobercami, bezpečnostnými protipožiarnymi dverami, plastovými oknami, sedačkou v obývacej izbe s LCD TV, sklokeramická doska v kuchynskom kúte.

Bytový dom ponúka svojím obyvateľom nadštandardné služby vo forme vonkajšieho bazéna, 24/7 recepcie, strážnej služby, fitness centra, reštaurácie, masáží, pedikúry, kozmetiky a upratovacích služieb. Výhodou je, že vlastníci majú možnosť byt využiť pre seba alebo ho zapojiť do programu hotelovej siete, ktorá im umožní zo svojej investície bezstarostne profitovať.

Bytový dom je situovaný v tichej časti Petržalky oproti lesoparku, v pešej dostupnosti hrádze. Jazero Draždiak je vzdialené iba 12 minútovou prechádzkou. V blízkosti sú potraviny Lidl, Billa, Tesco. Výhodou je jednoduchý výjazd na rýchlostnú cestu, v centre Starého Mesta ste za 9 minút.

Možnosť prikúpiť parkovacie státie v garáži domu za 12.000 EUR.

Interiér 41,65 m2

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Celková plocha
  42 m²
 • Parkovanie
  Parkovacie státie v garáži 12.000 Eur
 • Pivnica
  -
 • PENB
  C
 • Referenčné číslo
  36806

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.