Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 4 izbový

V blízkosti Mestského parku v kúpeľnom meste Piešťany, na Nálepkovej ulici ponúkame na predaj zariadený klimatizovaný 4-izbový byt umiestnený na 2. poschodí novostavby s výťahom.

Dispozíciu bytu tvorí predsieň s dvoma vstavanými šatníkmi, dve spálne, tretia hlavná spálňa s klimatizáciou značky LG a s projektorom, samostatná toaleta s umývadlom, kúpeľňa s masážnou vaňou značky EAGO, walk-in sprchovým kútom, priestranná obývacia izba s východom na loggiu, kuchyňa s jedálenskou časťou a špajzou.

Vybavenie bytu zahŕňa laminátové podlahy, plastové okná, bezpečnostné dvere ADLO, klimatizácie LG, v kúpeľni batérie Hansgrohe, vlastnú reguláciu kúrenia, v predsieni podlahové kúrenie, šatníky v spálňach, kompletne vybavená kuchyňa vrátane zabudovaných spotrebičov Miele, americkej chladničky s výrobníkom ľadu, vínnej chladničky, kuchynskej dosky zo žuly.

V pešej dostupnosti sa nachádza nákupné centrum Aupark, Mestský park, kaviarne, trhovisko, pekáreň, služby, lekáreň a množstvo možností na relax vo svetoznámych Piešťanských kúpeľoch.

Interiér 133 m2, loggia 5 m2
Cena parkovacieho státia v suteréne domu 15.000 EUR s DPH

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Lodžia
  5 m²
 • Celková plocha
  133 m²
 • Parkovanie
  garážové státie za 15.000 EUR
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  37570

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.