Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

V novostavbe na rozhraní Starého Mesta a Karlovej Vsi, priamo na brehu rieky Dunaj, ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s loggiou a výhľadom do zelene nedotknutej prírody. Byt je umiestnený na 4. poschodí v budove s výťahom.

Dispozíciu bytu tvorí vstupná hala so vstavaným šatníkom, kúpeľňou s vaňou a toaletou, spálňa so vstupom na loggiu, priestranná obývacia izba s kuchyňou a jedálenskou časťou. Z obývacej izby je rovnako vstup na loggiu s neopakovateľným výhľadom na zeleň a Karloveské rameno rieky Dunaj. K bytu prislúcha parkovacie státie v garáži domu a pivničná kobka.

Štandardom bytu sú drevené podlahy, hliníkové okná, vonkajšie elektrické hliníkové žalúzie, parapetné žulové dosky, bezpečnostné protipožiarne dvere, videovrátnik, kompletne vybavená kuchynská linka vrátane umývačky riadu BOSCH.

Lokalita je obľúbená pre ticho a pokoj vďaka blízkosti lesoparku, ktorý ponúka možnosti pre športové vyžitie. Kompletná občianska vybavenosť v pešej dostupnosti. Do centra mesta sa dostanete mestskou hromadnou dopravou alebo autom za pár minút.

 

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Lodžia
  5 m²
 • Celková plocha
  60 m²
 • Parkovanie
  parkovacie státie v suteréne domu 25.000 EUR
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  37815

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.