Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Pozemok

Veľký rovinatý stavebný pozemok v pokojnej lokalite medzi novostavbami rodinných domov v obci Kalinkovo.

Oplotený stavebný pozemok so všetkými inžinierskymi sieťami (voda, kanalizácia, elektrina a plyn) o výmere 1190 m2, s rozmermi 22 x 51 metrov. Jednoduchý prístup na pozemok umožňuje asfaltová cesta. Na pozemku sa nachádzajú betónové panely, ktoré je v prípade záujmu možné odstrániť. Cena v aktuálnom stave 93€/m2 a prípade ich odstránenia je cena 97€/m2.

Obec Kalinkovo sa nachádza na Žitnom ostrove, juhovýchodne od Bratislavy. Vzdialenosť Kalinkova od hlavného mesta je približne 13 kilometrov. Obec poskytuje možnosť športového a kultúrneho vyžitia. Pár metrov vzdialená hrádza poskytuje priestor pre aktívne trávenie voľného času prechádzkou, bicyklovaním či korčuľovaním. Rybník pri futbalovom štadióne umožňuje príjemný relax pri vode, rybačku a v zimných mesiacoch aj korčuľovanie. Obec často organizuje rôzne kultúrne podujatia.

Celková výmera 1 190 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Celková plocha
  1 190 m²
 • Typ pozemku
  Bývanie
 • Referenčné číslo
  31988

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.