Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Pozemok č. 19

Projekt v Zlatníckej doline ponúka na predaj pozemky s možnosťou výstavby modernej, celoročne obývateľnej vily na kľúč v rekreačnej oblasti Bielych Karpát, len hodinu cesty od Bratislavy. Na predaj ponúkame tento pozemok o veľkosti 902 m2 s možnosťou výstavby naprojektovanej vily, prípadne vlastnej realizácie.

Projekt ponúka 21 pozemkov s možnosťou výstavby dvojpodlažnej vily na kľúč. Pozemky disponujú inžinierskymi sieťami a súkromnou príjazdovou cestou. Veľkosť pozemku ponúka dostatok priestoru na súkromie a oddych so širokými možnosťami športového vyžitia v okolí areálu.

Pohodlné parkovanie pre dve autá je zabezpečené na pozemku priamo pred domom. Výmery naprojektovanej vily ny kľúč: 122 m2 + 9 m2 balkóny + 33 m2 terasa, cena tejto vily je 215.000 EUR s DPH

Tichá lokalita ponúka množstvo alternatív na aktívny relax ako cyklotrasy, turistické chodníky, lanová dráha Tarzánia, prírodné kúpalisko, 18 jamkový golfový rezort Skalica či rekreačné plavby v Baťovom kanály.

Cena pozemku: Pozemok 902 m2 x 66 EUR = 59.532 EUR s DPH
Podiel na prístupovej ceste 132 m2 x 29,55 EUR = 3.900 EUR s DPH

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Celková plocha
  902 m²
 • Typ pozemku
  Bývanie
 • Referenčné číslo
  37905
 • Informácie o projekte

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.