Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Pozemok č. 10

Projekt v Zlatníckej doline ponúka na predaj pozemky s možnosťou výstavby modernej, celoročne obývateľnej vily na kľúč v rekreačnej oblasti Bielych Karpát len hodinu od Bratislavy. Pozemok o veľkosti 923 m2 ponúka možnosť výstavby naprojektovanej vily, prípadne vlastnej realizácie.

Projekt ponúka 21 pozemkov s možnosťou výstavby dvojpodlažnej vily na kľúč. Pozemky disponujú inžinierskymi sieťami a súkromnou príjazdovou cestou. Veľkosť pozemkov ponúka dostatok priestoru na súkromie a oddych so širokými možnosťami športového vyžitia v okolí areálu.

Pohodlné parkovanie pre dve autá je zabezpečené na pozemku priamo pred domom. Výmery naprojektovanej vily na kľúč: 122 m2 + 9 m2 balkóny + 33 m2 terasa, cena tejto vily je 215.000 EUR s DPH

Tichá lokalita ponúka množstvo alternatív na aktívny relax ako cyklotrasy, turistické chodníky, lanová dráha Tarzánia, prírodné kúpalisko, 18 jamkový golfový rezort Skalica či rekreačné plavby po Baťovom kanáli.

Cena pozemku: Pozemok 923 m2 x 55 EUR = 50.765 EUR s DPH.
Podiel na prístupovej ceste 132 m2 x 29,55 EUR = 3.900 EUR s DPH

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Celková plocha
  923 m²
 • Typ pozemku
  Bývanie
 • Referenčné číslo
  37932
 • Informácie o projekte

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.