Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Pozemok

Podpivničená 2-izbová chata s krbom priamo na Devínskej Kobyle disponuje pozemkom o rozlohe cez 360 m2 v prenájme. Chata ponúka únik z rušného mesta, či možnosti aktívneho relaxu v samotnom lone prírody.

Dispozíciu tvorí vstupná krytá veranda, kumbál, obývačka s krbom, kuchynka, spálňa, kúpeľňa s toaletou a sprchou. Priestory sú podpivničené. Pred vchodom sa nachádza krytá terasa.

Chata disponuje súpisným číslom, je zapísaná na liste vlastníctva a nachádza sa na pozemku v prenájme od mestskej časti s možnosťou odkúpenia. Nehnuteľnosť disponuje elektrinou a mestským vodovodom.

Najstaršia obývaná lokalita Bratislavy dýcha hlbokou históriou a pokojom. V okolí domu sú možné prechádzky po turistických chodníkoch v národnej prírodnej rezervácii Devínska Kobyla, v pešej blízkosti sa nachádza zastávka MHD, kaviarne a reštaurácie.

Prehľadová tabuľka

  • Predajná cena
    Predané
  • Typ pozemku
    Záhrada
  • Referenčné číslo
    40106

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.