Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Svetlý 2-izbový byt s výhľadom do zelene situovaný na 2. poschodí tehlového bytového domu bez výťahu na Palárikovej ulici v Starom Meste. Pokojná lokalita so všetkou občianskou vybavenosťou v bezprostrednom okolí, len pár minút cesty do centra mesta.

Byt sa dispozične delí na vstupnú chodbu so vstavaným šatníkom, obývaciu izbu s rozkladacou sedačkou, LCD TV a jedálenským stolom, vybavenú kuchynskú linku so spotrebičmi vrátane sporáka, chladničky s mrazničkou, mikrovlnnej rúry a práčky; ďalej spálňu s manželskou posteľou a pracovným stolom a kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou.

K štandardnému vybaveniu bytu patria plastové okná, plávajúce podlahy, bezpečnostné dvere a vlastné plynové kúrenie.

Mesačný nájom 415 Eur + 85 Eur záloha za energie

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Poplatky za služby
  85 EUR Mesačne
 • Celková plocha
  47 m²
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  33399

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.