Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt situovaný na 3. poschodí moderne zrekonštruovaného Paláca Motešických, ktorého história siaha až do roku 1590. Prestížna lokalita na ulici Gorkého/Laurinská priamo v centre Starého Mesta, v blízkosti nábrežia Dunaja, Hviezdoslavovho námestia a historickej budovy Slovenského národného divadla so všetkou občianskou vybavenosťou na dosah ruky, rovnako ako zastávok MHD či napojenia na hlavné cestné ťahy.

Dispozícia bytu pozostáva z kuchyne, obývacej izby, kúpeľne, samostatnej toalety, spálne a hlavnej spálne s walk-in šatníkom.

Do štandardného vybavenia bytu patria laminátové podlahy a drevené okná. Budova má vlastnú 24/7 recepciu a príjemný vnútroblok plný zelene s relaxačnou záhradou. Vstup do domu na elektronický kartový systém, kamerovým systémom a strážnou službou zabezpečuje svojim obyvateľom dokonalú bezpečnosť. Byt sa prenajíma kompletne zariadený.

Mesačný nájom 1400 EUR + 200 EUR záloha za energie a služby.

K bytu je možné prenajať parkovacie miesto v suteréne domu za 200 EUR/mesiac.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  1 400 €
 • Poplatky za služby
  200 EUR Mesačne
 • Celková plocha
  86 m²
 • Parkovanie
  možnosť prenajať garážové státie 200 EUR/ mes.
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  35277

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.