Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Ponúkame na prenájom plne vybavený klimatizovaný 2 izbový byt v centre mesta na Mickiewiczovej ulici. Atraktívna lokalita Starého Mesta neďaleko pešej zóny, Obchodnej ulice či Medickej záhrady. V pešej dostupnosti sú skvelé nakupovacie možnosti od malých pekární a farmárskych trhov až po supermarkety. Lokalita je obľúbenou pre svoju bohatú infraštruktúru, široké možnosti športového vyžitia a rýchlu dopravnú dostupnosť autom aj MHD.

Dispozíciu bytu tvorí obývacia izba spojená s jedálenskou časťou a kompletne vybavenou kuchyňou vrátane umývačky riadu, spálňa s posteľou a nočným stolíkom. Kúpeľňa disponuje hydromasážnou vaňou s toaletou.

Štandardom bytu sú laminátové podlahy, plastové okná, šatníková skriňa, pracovný stôl v obývačke, sedačka s LCD TV. Byt disponuje vlastným plynovým kotlom.

Mesačný nájom 450 EUR + 100 EUR energie.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Poplatky za služby
  100 EUR Mesačne
 • Celková plocha
  45 m²
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  36375

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.