Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Ponúkame na prenájom dizajnovo zariadený klimatizovaný 3-izbový byt s priamym výhľadom na obľúbenú dominantu Bratislavy, Modrý kostolík sv. Alžbety. Byt je situovaný v nedávno dokončenej novostavbe Bezručova v Starom Meste. Prestížna lokalita Starého Mesta v blízkosti nábrežia Dunaja, Jakubovho námestia s detským ihriskom, parkom na Šafárikovom námestí a s kompletnou občianskou vybavenosťou na dosah ruky, rovnako zastávok MHD a napojenia na hlavné dopravné ťahy.

Byt sa dispozične delí na priestrannú obývaciu izbu s kuchynským kútom a jedálňou so vstupom na loggiu s výhľadom na Modrý kostolík. Ďalej je tu hlavná spálňa s walk-in šatníkom, druhá spálňa so vstavanou skriňou, kúpeľňou s walk-in sprchovým kútom a toaletou a vstupná chodba so vstavaným šatníkom a samostatnou toaletou s umývadlom. Veľkou výhodou je privátnosť projektu, ktorá v danom vchode zabezpečuje iba jedného suseda na podlaží.

Zariadenie bytu zahŕňa kompletne vybavenú kuchynskú linku so zabudovanými spotrebičmi Siemens vrátane umývačky riadu a indukčnej dosky, kúpeľňu vybavenú práčkou a sušičkou značky Miele. Štandard bytu tvoria drevené podlahy, hliníkové okná, podlahové kúrenie, bezpečnostné protipožiarne dvere, elektrické predokenné rolety a klimatizácia v každej izbe. K bytu prináleží uzamykateľná garáž a parkovacie státie v suteréne domu za príplatok. Vstup do domu je zabezpečený kamerovým systémom a otváraním na čip.

Mesačný nájom 1200 EUR + 200 EUR energie a služby vrátane internetu a TV + 100 EUR garážové státie + 200 EUR uzamykateľná garáž

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Poplatky za služby
  200 EUR Mesačne
 • Lodžia
  4 m²
 • Celková plocha
  92 m²
 • Parkovanie
  parkovacie státie + samostatná garáž
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  37012

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.