Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Obchodné priestory

Obchodný priestor s výkladom do Štúrovej ulice sa nachádza v novo zrekonštruovanej polyfunkčnej budove s administratívnymi a obchodnými priestormi.

Priestor o rozlohe 77,46 m² má prízemie s výmerou 43,82 m² s výkladom a na poschodí galériu s úžitkovou plochou 33,64 m², WC a sklad. Táto časť tvorí rožný koniec objektu s celkovou rozlohou 5 800m². Budova má 8 nadzemných a 2 podzemné podlažia. Prepojená je pasážou s polyfunkčným objektom, kde sa nachádza nákupná galéria. Na prízemí a 1. NP budovy sú obchodné priestory s výkladmi orientovanými na Štúrovu ulicu. Budova je napojená na pult centrálnej ochrany a nachádzajú sa v nej dva samostatné vchody a osobný výťah. Jednotlivé poschodia sú uzamykateľné a majú svoju vlastnú kuchynku a oddelené toalety pre pánov a dámy. Dispozične je možné upraviť priestory podľa požiadaviek kupujúceho.

Budova sa nachádza v priamom centre Bratislavy, v blízkosti Šafárikovho námestia, 20 metrov od Generálnej prokuratúry SR a len 1 minútu od zastávok MHD. Iba 10 minút chôdze od nákupného a zábavného centra EUROVEA, kde je okrem nákupov možné využiť aj príjemné oddychové miesto pri Dunaji plné reštaurácií či ihrísk pre deti.

Cena nájomného je 50 €/m²/mes. + prevádzkové náklady 2,5 €/m²/mes + energie 1,5 €/m²/mes. + DPH.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačný nájom
  50 € / m²
 • Poplatky za služby
  4 EUR mesačne za m²
 • Plocha k dispozícii
  77 m²
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  32159
 • Informácie o budove

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie obchodné priestory v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.