Realitná kancelária Svoboda & Williams popri svojom dlhoročnom úspešnom pôsobení na českom trhu minulý rok expandovala i na Slovensko. Tím realitných agentov sa medzičasom úspešne etabloval na bratislavskom a slovenskom realitnom trhu, a preto prinášame bližšie predstavenie jeho členov.

Na pozícii riaditeľa Svoboda & Williams Slovakia pôsobí David Martan, vyštudovaný právnik a držiteľ titulu RSc. (Real Estate Consultant), ktorý garantuje najvyššie možné realitné vzdelanie. Disponuje viac ako 16-ročnými skúsenosťami a je ako jediný na Slovensku členom Kráľovskej komory realitných znalcov (RICS) so špecializáciou na rezidenčné nehnuteľnosti. V minulosti spolupracoval na predaji viacerých úspešných developerských projektov, hovorí plynule anglicky.

Dagmar Skalníková študovala dejiny a slovenský jazyk na Univerzite Komenského v Bratislave, mimo slovenčiny ovláda anglický jazyk. Takmer celý svoj profesionálny život venovala práci v reklamnej agentúre pre nadnárodných klientov a uvedení ich projektov na trh v rámci ČR a SR. Po životnej zmene sa začala venovať interiérovému dizajnu a od júla 2019 pôsobí na pozícii Property Consultant v Svoboda & Williams Slovakia.

Dominik Horváth pôsobí na pozícii Senior Property Consultant, má právne vzdelanie a viac ako 13-ročné skúsenosti v oblasti investovania a spravovania nehnuteľností. Vďaka pôsobeniu na zahraničných trhoch v Kanade a USA ovláda plynule angličtinu. Spolupracoval na akvizíciách viacerých úspešných developerských projektov a ich predaji.

Eva Koptáková vyštudovala právo a má za sebou 8 rokov právnej praxe, z toho takmer 4 roky pôsobila ako advokátka. Vďaka zanieteniu pre svet realít zmenila svoje kariérne smerovanie a na základe skúseností s poradenstvom v oblasti práva nehnuteľností nastúpila v Svoboda & Williams Slovakia na pozíciu Sales Representative. Hovorí plynule anglicky.

Juraj Jaroš získal inžiniersky titul na Ekonomickej univerzite v Bratislave, vo svete nehnuteľností sa pohybuje od roku 2007. Pracovné skúsenosti nadobudol v medzinárodných konzultačných i developerských spoločnostiach. Má za sebou spoluprácu na niekoľkých výnimočných kancelárskych projektoch ako Eurovea offices alebo Pradiareň 1900. Pôsobí na pozícii Property Consultant a hovorí plynule anglicky i nemecky.

Ľubica Kulčárová má magisterské vzdelanie z Fakulty managementu Univerzity Komenského v Bratislave. Pracovala ako projektová manažérka v štátnom i súkromnom sektore. Hovorí anglicky a rusky. Od októbra 2019 pôsobí na pozícii Office Manager pobočky Svoboda & Williams, ktorá sa nachádza v bratislavských Slnečniciach.