Na základe exkluzívneho poverenia spúšťa realitná kancelária Svoboda & Williams predaj 12 bytov a 4 nebytových priestorov v novom projekte rezidencie Slávičie, ktorý je umiestnený v pokojnej časti Starého Mesta, v Slávičom údolí. Kolaudácia je plánovaná na marec 2022.

Portfólio Svoboda & Williams sa tak teraz rozširuje o 12 nových bytov, ktoré sa rozprestierajú na samostatných podlažiach a disponujú výmerami od 116 m2 do 143 m2, pričom ku každému z nich prislúcha i pivnica. Štyri viladomy vytvárajú uzavretý monitorovaný komplex s integrovanými oddychovými zónami a spoločným zeleným priestranstvom – údržbu celého objektu bude mať na starosti správcovská firma.

Byty sa predávajú v stave shell&core, čo umožňuje ich dokončenie do podoby podľa predstáv majiteľa. Disponujú hliníkovými oknami Aluprof MB-86 s trojsklami, vonkajšími žalúziami Lomax v antracitovej farbe, rekuperačnou jednotkou v každej obytnej miestnosti, tepelným čerpadlom Panasonic Aquarea a vstupnými dverami Defendor. V bytoch i nebytových priestoroch je príprava na krb. Podlahové kúrenie je doplnené o možnosť regulácie teploty v každej miestnosti samostatne. Jednotlivé interiéry ponúkajú vďaka nadštandardnej svetlej výške stropu 2,8 metra mimoriadnu vzdušnosť.

Rezidenčný komplex Slávičie obklopený zeleňou vyrastených stromov je vďaka osadeniu do južného svahu Slávičieho údolia zárukou pokojného bývania v súkromí. K domom vedie novovybudovaná súkromná cesta s videovrátnikom. Areál je monitorovaný 24/7 a exkluzívny pre rezidentov, súčasťou sú i spoločné exteriérové plochy. Bezproblémové parkovanie je možné v podzemí s priamym napojením výťahov k jednotlivým podlažiam alebo na vonkajších parkovacích miestach.

Viac informácií o projekte rezidencie Slávičie.