K tímu Svoboda & Williams sa v januári pridal Zdeněk Vojtek, ktorý po mnohoročných skúsenostiach v popredných realitných spoločnostiach nastúpil na pozíciu Regional Director pre Moravu.

Zdeněk Vojtek sa na realitnom trhu pohybuje už od roku 1998. Sedemnásť rokov viedol vlastnú realitnú agentúru, od roku 2015 pôsobil ako Leasing Manager v spoločnosti AIG/LINCOLN CZ, neskôr známej ako White Star Real Estate, kde mal na starosti okrem iného významné realitné transakcie v kancelárskom komplexe Campus Science Park alebo v logistike a retaile. V posledných takmer troch rokoch mal ako Senior Leasing Manager v spoločnosti CPI Property Group zverené regionálne portfólio zamerané na segment kancelárií, ktorého súčasťou je napríklad významný multifunkčný projekt Nová Zbrojovka.

Doteraz som mal možnosť podieľať sa na veľmi zaujímavých projektoch, ktoré premieňajú brnenskú metropolu. Teraz sa teším na novú výzvu, ktorej cieľom je naplno rozvinúť potenciál spoločnosti Svoboda & Williams v regióne Moravy,“ hovorí Zdeněk Vojtek, nový Regional Director vo Svoboda & Williams.