Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Aktuálne

Svoboda & Williams exkluzívne poverená predajom nových apartmánov v projekte LuxApartments Penati Golf Resort

pred 245 dňami

Nadštandardný projekt LuxApartments v Šajdíkových Humenciach, vzdialený len hodinu cesty autom z Bratislavy i Brna, ponúka okrem prémiového 36-jamkového golfového ihriska aj privátne bývanie s výhľadom a priamym vstupom do jazera.

Portfólio Svoboda & Williams tak rozširujú novo vybudované a nadčasové apartmány LuxApartments s výmerami od 33 m2 po 157 m2 situované v Penati Golf rezorte, ktorý okrem golfu ponúka možnosti cykloturistiky, nordic walking, peších prechádzok, vodných bicyklov, člnkovania či tenisu. Nechýba tu ani detské ihrisko a reštaurácia. Rezidencia je tvorená dvoma apartmánmi s terasami a predzáhradkami na prízemí, troma apartmánmi s terasami na poschodí a priestranným strešným penthousom. Nová moderná budova leží priamo na brehu jazera s privátnou plážou pre rezidentov.

Apartmánový viladom má výhľady priamo na jazero a je prepojený s exteriérom. Strešné penthousy sa predávajú zariadené prémiovým talianskym nábytkom značiek Minotti a Poliform, pre zvýšený komfort majú vstup do interiéru priamo z výťahu. Štandardy ekologickej stavby z CLT panelov vyrábaných na mieru v Rakúsku sú sfinalizované s vysoko kvalitných prírodných materiálov.  

Viac informácií o projekte v LuxApartments.

Ďalšie realitné správy

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.