Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Aktuálne

Svoboda & Williams má príležitosť reprezentovať predaj ďalšieho impozantného kusu histórie – Kaštieľ v Jaslovských Bohuniciach, ktorý patril aristokratickému rodu Dezasse

pred 159 dňami

Realitná kancelária pridáva do svojho rozmanitého portfólia kaštieľ z 18. storočia v obklopení anglického parku, ležiacom v srdci obce Jaslovské Bohunice, vzdialenej len 45 minút jazdy od Bratislavy. Ku noblesnému kaštieľu patrí aj prístavba s krytým bazénom, kolonáda i kongresový pavilón o veľkosti 800 m2 vhodný pre spoločenské i korporátne udalosti.

Táto historická budova bola pôvodne postavená v neobarokovom slohu, ktorý sa v 19. storočí rozšíril aj o prvky romantického novorománskeho historizmu a stal sa letným sídlom pre vtedajších majiteľov. Okolie Jaslovských Bohuníc dnes ponúka širokú škálu rekreačných, športových i kultúrnych aktivít.

Priestor kaštieľa sa delí na niekoľko krídiel a svoju monumentalitu odzrkadľuje v spoločenských priestoroch - v suteréne sa nachádza reštaurácia s vinárňou, prízemie tvorí vstupná hala s recepciou, cigar lounge, reštaurácia s kapacitou 52 hostí, zimná záhrada, kuchyňa a miestnosti pre personál. Na prvom poschodí toto šľachtické sídlo disponuje s 13 apartmánmi, ktoré spolu ubytujú 32 osôb. V pôvodnej stavbe bola vytvorená i wellness časť s bazénom, barom, fínskou saunou a vírivkou.

Kaštieľ s elegantným ubytovaním a hotelovými službami je exkluzívne k dispozícií takisto k prenájmu priestorov, ideálnych pre svadby a iné eventy.

Viac informácií o nehnuteľnosti.

Ďalšie realitné správy

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.