Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Aktuálne

Prístavná 1: Prepojenie modernej architektúry, nadštandardných výhľadov a rozšíreného portfólia služieb ako z amerických filmov

01.11.2022

Svoboda & Williams je exkluzívne poverená predajom dvoch 1-izbových bytov a troch 2-izbových bytov v novovznikajúcom downtowne. Pôdorysu interiérov dominuje otvorenosť a obe varianty nízkonákladových bytov disponujú útulným balkónom s výhľadmi na juhovýchod aj praktickou pivničnou kobkou.

Viac informácií o projekte.

Bratislavská časť Mlynské Nivy prechádza sympatickou premenou svojho charakteru a nenesie už len prívlastok biznis zóny. K tejto zmene prispieva i projekt Prístavná 1, ktorý mal pôvodne administratívne ambície pripojiť sa k okolitým objektom s rovnakou funkciou kancelárskych a obchodných priestorov. 

Developer stavby vzhľadom na súčasný stav realitného trhu a pokles dopytu office priestorov toto rozhodnutie strategicky prehodnotil a stavba sa zameraním bude naopak odlišovať svojou pridanou obytnou rolou. Konkurenčnú výhodu Prístavnej 1 výrazne posilňuje slovenské prvenstvo rezidenčného projektu s priamym napojením na zdroj vo vlastníctve SPP, garantujúce nulovú uhlíkovú stopu pri kúrení a chladení.

Výstavba polyfunkčného domu s loggiami bola zahájená na konci roku 2021 a predpokladaná kolaudácia spadá na štvrtý kvartál 2023. Návrh objektu pochádza z pera renomovaného architektonického štúdia AVK Architects a celkovo sa budova bude skladať zo 70 bytov a apartmánov, 25 ubytovacích jednotiek, spoločných priestorov s recepciou i vlastnej retail zóny spolu s wellness, fitness a reštauráciami. 

Medzi mnohé benefity Prístavnej 1 patrí najmä jej lokalita, prinášajúca absolútne pohodlie a dosah všetkého potrebného na jednom mieste. Pre náročnejších klientov má Prístavná 1 v zásobe i hotelovú službu, breakfast point, materskú škôlku či perspektívny work & living koncept. 

Ďalšie realitné správy

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.